Skip to content

Doğayı Duyanlar Doğa Sporları Kulübü || Dağcılık Kulübü, Doğa Sporları, Dağcılık Kulübü Ankara, Ankara Dağcılık Eğitimi, Ankara Dağcılık Malzemeleri

Anasayfa Haberler İletişim Linkler Arama Ziyaretçi Defteri

... Doğada Buluşmak Dileğiyle ...
 
Kulübümüzün amacı; dağcılık ve doğa sporlarına olumlu yönde yapacağı her türlü çalışma ile insana ve doğaya katkıda bulunmak,ülke içinde ve dışında sosyal ilişkilerde bulunarak bu sporların her yaş grubunda yaygınlaşmasına ve gelişmesine katkıda bulunmak, doğa insan ilişkilerinde olması gereken dengenin bozulmaması için çalışmalarda bulunmaktır.

Niksar Belediyesi "Niksar İlçesini Kalkındırma Projesi"

Kulübümüz 3K Turizm Şirketi ve ÖTE DANIŞMANLIK, ÖNGÖRÜ, AR-GE, EĞİTİM, TİCARET, İTHALAT ve İHRACAT aracılığıyla Niksar Belediyesine ait "Niksar İlçesini Kalkındırma Projesi" kapsamında, yapılabilecek Doğa Etkinliklerini yerinde incelemek ve danışmanlık yapmak üzere 21-22 Ocak 2012 tarihlerinde görevlerini tamamlamıştır.


Turizm ve Seyahat Acentalarının dikkatini çeken Niksar Turizm profesyonelleri tarafından inceleniyor. Geçtiğimiz hafta içi Tempo Turizm tarafından bu hafta sonu da 3K Turizm Firması, Doğayı Duyanlar Derneği, Ankara Rehberler Derneği, Kamp ve Karavan Derneği, Arkeologlar ve Profesyonel Fotoğraf Sanatçıları tarafından ziyaret edildi. İki gün boyunca kentimizin Tarihi ve turistik mekanlarında geziler yapan ziyaretçiler Niksar'ı çok beğendiklerini ifade ederek Nisan ayında tekrar geleceklerini belirttiler. Ayrıca Turizm ve Seyahat Acentaları ve dernekler bahar ayında Niksar'ı gezi programlarına alacaklarını ifade ettiler. Belediye Başkanımız Duran YADİGAR tüm konuklara Niksar'ı tanıtan kitap seti, Niksar Cevizi ve Niksar Sokak Atölyelerinde üretilen ürünlerden hediye etti. Ankara Rehberler Derneği Belediye Başkanımız Duran YADİGAR'a turizme sağladığı katkıdan ötürü çini bir plaket takdim ettiler.

http://www.niksar.bel.tr/icerik.asp?id=838
 

İletişim

Tel: (0532) 373 6640
E-Posta: Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.
Website: www.dddsk.org.tr
DDDSK
E-Posta Öbeğine
Üye Olmak İçin
Powered by groups.yahoo.com

DDDSK, Türkiye Dağcılık
Federasyonu Üyesidir.

[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size