Skip to content

Doğayı Duyanlar Doğa Sporları Kulübü || Dağcılık Kulübü, Doğa Sporları, Dağcılık Kulübü Ankara, Ankara Dağcılık Eğitimi, Ankara Dağcılık Malzemeleri

Anasayfa Haberler İletişim Linkler Arama Ziyaretçi Defteri

... Doğada Buluşmak Dileğiyle ...
 
Kulübümüzün amacı; dağcılık ve doğa sporlarına olumlu yönde yapacağı her türlü çalışma ile insana ve doğaya katkıda bulunmak,ülke içinde ve dışında sosyal ilişkilerde bulunarak bu sporların her yaş grubunda yaygınlaşmasına ve gelişmesine katkıda bulunmak, doğa insan ilişkilerinde olması gereken dengenin bozulmaması için çalışmalarda bulunmaktır.

Haberler
Dağcılık Temel Eğitimi
Değerli Üyelerimiz,
9-10 Ocak 2009 tarihlerinde (Cuma-Cumartesi) Hüseyin Gazi Dağında Temel Dağcılık Eğitimi (top Rope, iniş, tırmanış, emniyet noktası kurma) verilecektir. Katılmak isteyenlerin (0312) 440 8322 nolu telefona başvuruda bulunmaları rica olunur.
 
Başsağlığı
Kayseri Dağcılık Klübü Başkanı Süleyman Rıza YÜCESAN'a Allah' tan rahmet, ailesine, Kayseri Dağcılık Kulübüne, yakınlarına, arkadaşlarına, sevenlerine ve tüm Dağcılık camiasına başsağlığı dileriz.
 
Cumhuriyetimizin 84. Kuruluş Balosu
Cumhuriyetimizin 84. kuruluş balosunda, geleneksel yerinde ( Devlet Konukevi/ Ankara Palas) bir kez daha beraber olacağız.
1. Balo saat 19.30 da başlayacak olup, ücreti kişi başı 90 YTL. dir.
2. Davetiyelerinizi Abdullah Cevdet sokak, No:14 Çankaya adresinden temin edebilirsiniz.
3. Balomuzun dördüncü yılında ilgilenen tüm yakınlarınızı aramızda görmek istiyoruz. Daha detaylı bilgi için madde 2 de yazılı adresten ilgili kişilerle temasa geçebilirsiniz. SIRYAD, DİİD, DDDSK Ynt.Krl.ları
 
Duatepe Etkinliği
ImageDeğerli Üyelerimiz,
Kulübümüzün 2007 Etkinlik Programında yer alan 23 Nisan adına düzenlemeyi düşündüğümüz Duatepe / POLATLI (Sakarya Meydan Muharebelerinde İlk Kurtarılan Tepe) nin gezilmesi, Gordion Zafer Anıtı ve Müzenin gezilmesi, ayrıca günün anlam ve önemini içeren bir slayt gösterisi sunmayı planlamaktayız.
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
ImageDeğerli Üyelerimiz,
Yolbaşımız Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün 88 yıl önce bugün, tüm Ulusumuza ve Acundaki tüm çocuklara armağan etmiş olduğu “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” hepimize kutlu olsun.
Ulusal Egemenliğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızla birlikte Acuna Barış, Özgürlük, Hoşgörü, Sevecenlik ve Anlayışın gelmesi ve tüm bu değerlerin sonsuza dek korunması en büyük dileğimizdir.

DDDSK Yönetim Kurulu
 
Dağcılık Temel Eğitimi Teorik
ImageDeğerli Üyelerimiz,
25.02.2007 Pazar günü 10:00-13:00 saatleri arasında Dağcılık Temel Eğitimi Teorik dersi yapılacaktır. Eğitime katılmak isteyenlerin isimlerini kulübümüze bildirmeleri rica olunur.DDDSK Yönetim Kurulu
 
Erteleme
Image17-18 Şubat 2007 tarihlerinde yapılacak olan "Dağcılık Temel Eğitimi" (Teorik), 25 Şubat 2007 tarihine ertelenmiştir. Önemle duyurulur. DDDSK Yönetim Kurulu
 
<< İlk < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sonuç 17 - 23 Toplam 23

İletişim

E-Posta: Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.
Website: www.dddsk.org.tr

DDDSK, Türkiye Dağcılık
Federasyonu Üyesidir.

[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size